Seminārs “Nauda Tavā dzīve”

posted in: Semināri | 0

Elīna Brila

SIA TEIBU un www.sajutuspa.lv
piedāvā
02. aprīlī plkst. 18 00 – seminārs “Nauda Tavā dzīve” Saldū

Grozies kā gribi, viena no mūsdienu dzīvē svarīgākajām lietām tomēr ir nauda. Bieži tās esamība, vai neesamība ir viens no cēloņiem nesaskaņām ģimenē, mūsu pesimistiskajam skatam uz dažādām dzīves situācijām vai sliktajam garastāvoklim.

Aicinām Tevi, lai kopā ar “Labo domu pieturas” pārvērtējošo konsultanti Elīnu Brilu risinātu āķīgus un trāpīgus uzdevumus un meklētu atbildes uz jautājumiem par vienu no mūsdienu spēcīgākajiem ieročiem – naudu.

– Kas un kā veidojis manu attieksmi pret naudu?

– Kāda ir mana šī brīža attieksme pret naudu?

– Kā mainīt ierasto rīcības modeli attiecībās ar naudu?

Ja zināsim, kā dzīvē darbojas mūsu attieksme pret naudu un kas traucē pār to valdīt mūsu pašu maciņos, būsim soli tuvāk iespējamo risinājumu meklēšanai. Savukārt tas ļaus panākt, ka nauda sāk strādāt mūsu labā, nevis mēs – tās labā.

Atsauksmes par semināru “Nauda Tavā dzīvē”:

– „Esmu ļoti apmierināta, ka saņēmos un ierados uz šo semināru, citādāk par sevi nebūtu uzzinājusi (apzinājusies) tik daudzas lietas, kas līdz šim ir ietekmējušas mani, manas attiecības ar bērniem, darba kolēģiem un citiem apkārtējiem”

– “Šodien stāstīju kādai radiniecei, cik ļoti naudas seminārs šī pēdējā mēneša laikā ir iespaidojis un izmainījis manu dzīvi. ..Pa šo laiku ir tik daudz atgadījies, noticis un mainījies. Pēc semināra esmu ļoti daudz domājusi gan par naudu, gan darbu un attiecībām…”

– „Seminārs par naudu man bija kā belziens – hei, mīļā, kā tu dzīvo?! Es skrienu, strādāju, pārgurstu, nopelnu ne tikai samērīgi, bet pat ļoti pieklājīgi, bet – naudas nekad nepietiek. Vienmēr kādi neparedzēti un muļķīgi izdevumi. Protams, ka tā, jo izrādās, ka man nav nekādu mērķu, nekādas skaidrības, ko es vispār vēlos ar nopelnīto naudu iesākt.”

Kad? 02.04.2014. plkst. 18 00 (semināra ilgums – trīs līdz četras stundas)

Kur? Saldū, Striķu ielā 2, 3. stāvā

Cena – 15 EUR

Lai piedalītos, Tev jāraksta uz e-pastu edite@sajuti.lv, norādot vārdu, uzvārdu, telefona numuru, kā arī jāveic priekšapmaksa.

Neskaidrību gadījumā zvani un jautā – tel. 29239935 (Edīte Irbe)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *